„Bułgarska – Nie może tu Ciebie zabraknąć!” – Najnowszy spot Kolejorza.

Na rozładowanie atmosfery wrzucamy z P. najnowszy spot reklamowy Kolejorza (jako jego wierni kibice). 🙂
[onet_player v1=”g7GTCRaa35″ v2=”” v3=”” v4=”1564625″]
Film pochodzi ze strony: www.youtube.com/user/LechTV

26 odpowiedzi na “„Bułgarska – Nie może tu Ciebie zabraknąć!” – Najnowszy spot Kolejorza.”

  1. Pewnie „Pyra” „Pyrę” zawsze wyczuje, Miśko…:) A „Lech” to po prostu dobra drużyna… (pomijając ostatnie ekscesy Peszki 🙁 )i nowoczesny stadion… Wiesz, że oni powstali przy tamtejszym KSM-ie?:) (No, tak – i znowu wszystko przez Kościół katolicki…;)) Witaj, dawno Cię tu nie było! 🙂 Siednijcie se, ciotka, a rozgośćcie się… Tu cisza i spokój…:)

   1. I ja „Pyra”, ale…widocznie katar przeszkadza,nie poczułam hehe.Moja Droga! o „Kolejorzu” to ja słyszę codziennie! Mając fana w domu trzeba się uodpornić;) i wszelkie imprezy planować zgodnie z … terminarzem spotkań poznańskich klubów!Jestem codziennie, ale …milczenie jest złotem;) Ostatnio wyszła ze mnie złośliwa baba, więc teraz się wyciszam.Poza tym wnusio jest teraz numerem jeden;))Buziaki

  2. A co? Uważacie, że tylko Wy możecie mieć intuicję?Miska, Ty też jesteś kibicem Lecha? No to Wam współczuję po dzisiejszej przegranej z Legią..

    1. Wstyd, normalnie, jak stąd dotąd… Ale może dobrze im tak – za mocni się już poczuli. Pycha nie popłaca – zwłaszcza w sporcie.

   1. Smutno mi… Ale tak to bywa, jeśli ktoś poczuje się już zbyt „wielki” i przestanie się solidnie przykładać do swojej pracy…Woda sodowa (a może i coś innego…) uderzyła im do głowy.

    1. Zaraz zaraz – jak to powiedział nasz Marszałek narodowy: „Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo, zwyciężyć i spocząć na laurach – to klęska.” 😉 Odwagi ;-)A jak już jesteśmy przy cytatach Piłsudskiego, to jeszcze dwa:”Czego krzyczysz, co noga? Tamtemu głowę urwało i nie krzyczy.””Kto nie był buntownikiem za młodu ten będzie świnią na starość.”(He, he)

     1. Oj, moja Małżowina :)tez się zbuntował dlaczego lepiej?Ale ja tez pomyślałam,ze to wielki sukces,że nie przegrali z Juve,a tu…po prostu -przeciwnicy mieli nóż na gardle i już.Dla mnie to nie problem…ale o tym sza`:):)A cytaty mniamuśne, hihi

     2. P. wczoraj wynalazł gdzieś jeszcze jeden: „Wygrana prowadzi do celu, ale to przegrana może do niego przybliżać.” 🙂 Zawsze się można tak pocieszać, prawda? A ja mimo wszystko mam nadzieję, że to był tylko ich „wypadek przy pracy” – i teraz będzie już tylko lepiej…

 1. pozdrowienia Albo! dobrze, że jesteś, że wróciłaś do pisania. wchodzę i tyle nowych notek! wszystkiego dobrego całej Rodzinie 🙂 módl się…

  1. Dziękuję zwłaszcza za to ostatnie zalecenie/przypomnienie, Estel. Zauważyłam, że bez tego staję się straszną wiedźmą…:)

   1. Lech się zrehabilitował!!! Właśnie pokonał 2-0 FC SALZBURG!!!!!!!:))Oj to mąż wróci zziębnięty(albo i nie, hehe), ale szczęśliwy:)I oczywiście jak będzie powtórka w telewizji to będzie oglądał:)))

     1. To poproszę – jeśli można o wymodlenie 3 – 0 dla siatkarzy..;-) Bo sam chyba nie dam rady…Komentarz z radiowej jedynki: „Dotychczas siatkarze nas pocieszali. Tym razem stało się odwrotnie”..Oczywiście dołączam się do gratulacji!!! Drugą bramkę (świetną i po świetnej akcji) zresztą – udało mi się zobaczyć na własne oczy;-)

     2. A mnie nie;) (tzn nie widziałam bramek dla Lecha, bo nie oglądałam!!!)Mam zakaz oglądania meczów – jak oglądam przegrywają;)I może to nawet prawda -przed chwilą znów Lech przegrał;/ (jest niedziela,mąż oglądał, więc siłą rzeczy i ja)

     3. W Europie grają dobrze, w polskiej lidze – beznadziejnie! 🙁 Jeszcze trochę, a przestanę im kibicować! ;(((

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *